Doradztwo marketingowe

Jeśli masz firmę lub zamierzasz rozpocząć działalność gospodarczą to jako Agencja Public Relations Stabilis PR mamy dla Ciebie specjalną ofertę dzięki, której otrzymasz profesjonalne usługi doradcze w zakresie marketingu.

Przygotujemy dla Twojego przedsiębiorstwa analizy, strategie, audyty, opracujemy wytyczne, procedury, zasady, powiemy jak i jakie narzędzia stosować, aby wykorzystać wszystkie szanse.

W zależności od zakresu usługi koszt 24 godzin doradztwa nie przekroczy 250 zł netto. Dlaczego za tak niską cenę dajemy tak wiele? Ponieważ usługa jest dofinansowania z funduszy unijnych w ramach Krajowego Systemu Usług doradczych działających na podstawie umowy z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości.

Usługę możemy świadczyć tylko dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw zarejestrowanych na terenie województwa świętokrzyskiego. Projekt realizujemy w terminie od 19 sierpnia do 31 grudnia 2013 r. Liczba podmiotów, które skorzystają z usługi jest limitowana.

Podczas spotkania chętnie udzielimy szczegółowych informacji o naszej ofercie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego już teraz – tel. 600 853 859. Zapytania można kierować także na adres e-mail: biuro@stabilis.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *