F.A.Q.

Kiedy skorzystać z usług Stabilis PR ?

Kiedy chcesz zainteresować czymś media, a nie wiesz jak zrobić to skutecznie. Kiedy chcesz zakomunikować coś „światu”, poinformować klientów, dotrzeć do wyborców, partnerów biznesowych. Kiedy chcesz zmienić wizerunek swój, firmy lub zbudować wizerunek produktu. Przekonać ludzi do idei, programu, oferty. Skorzystaj z naszych usług również wtedy, kiedy chcesz zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu public relations. Sprawdź teraz >>>

Jakich konkretnych efektów należy oczekiwać po działaniach Stabilis PR ?

Efektem naszych działań jest skuteczna komunikacja, docieranie z informacją, pozytywne postrzeganie, nawiązywanie i utrzymywanie relacji prowadzące do zysku poprzez wzrost sprzedaży lub skutkujące uzyskaniem wyższego wyniku wyborczego, kształtowanie opinii i zachowań (kampanie społeczne). Ważnym  efektem kryzysowego PR jest zmniejszenie negatywnego wpływu kryzysu na reputację, sprzedaż, poparcie.

Po jakim czasie można poczuć efekty działań Stabilis PR ?

Najszybciej pojawiają się efekty działań public relations dotyczące kontaktu z mediami – czasem choćby już tego samego dnia. Natomiast, aby zanotować znaczący zysk wizerunkowy i finansowy należy przygotować się na długofalowe działania oparte o strategię i wizję. W zależności od celów może to trwać zarówno kilka miesięcy jak i kilka lat.

Ile kosztuje obsługa w zakresie public relations ?

Koszt miesięcznej obsługi z zakresu public relations wynosi od kilkuset złotych do kilkunastu tysięcy złotych, w zależności od obszaru usług. Najwęższy zakres to media relations, szerszy to kompleksowe działania, a najbardziej kosztowny i rozbudowany zawiera w sobie zarządzanie kryzysem wizerunkowy. Podejmujemy się również jednorazowych sesji konsultingowych, których koszt wynosi od 100 zł za godzinę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *