Podstawy kształtowania wizerunku w działaniach marketingowych oraz kontaktach interpersonalnych – 8 i 9 marca 2013 r.

 

Podstawy kształtowania wizerunku
– w działaniach marketingowych oraz kontaktach interpersonalnych
– 8 i 9 marca 2013 r. – Hotel Uroczysko SPA & Business ****
u podnóża Gór Świętokrzyskich w Cedzynie k/Kielc

[KARTA ZGŁOSZENIA NA SZKOLENIE]

Zakres merytoryczny:

podstawy marketingu ze szczególnym uwzględnieniem public relations, perswazja w reklamie i tekstach marketingowych, identyfikacja wizualna, komunikacja interpersonalna, zasady skutecznej komunikacji werbalnej i niewerbalnej, “marketing” w relacjach damsko-męskich, relacje z trudnym klientem, sztuka obrony przed manipulacją, elementy negocjacji, radzenie sobie w sytuacjach psychologicznie trudnych.

Odbiorcy:

Szkolenie kierowane jest do osób rozpoczynających przygodę z marketingiem i public relations. Szkolenie będzie spełniało także oczekiwania osób chcących rozwijać swoją atrakcyjność zawodową i… osobistą. Do tej pory w oferowanych przez nas tego typu szkoleniach brali udział pracownicy zajmujących się promocją, kontaktem z mediami, kadra zarządzająca, politycy, samorządowcy i osoby reprezentujące pracodawców w kontaktach z klientami.

Metodologia:

Wykład, dyskusja, warsztat, case study, prezentacje i filmy. Materiały szkoleniowe i darmowe konsultacje do 14 dni od zakończenia szkolenia.

Cel:

Uczestnicy szkolenia zdobędą wiedzę z zakresu kształtowania wizerunku firm, instytucji i osób, a także podstaw budowania marki. Uczestnicy zostaną wyposażeni w praktycznie umiejętności do zastosowania w kształtowaniu wizerunku.

Trenerzy:

mgr Anna Sabat – 11 lat doświadczenia, specjalista z zakresu zarządzania, negocjacji i komunikacji społecznej, nauczyciel  akademicki  na Uniwersytecie J. Kochanowskiego w Kielcach.

mgr Marcin Chłodnicki – 11 lat doświadczenia trenerskiego i , specjalista z zakresu public relations i kształtowania wizerunku, właściciel Stabilis PR, pracownik ARiMR ds. szkoleń i promocji, trener na Uniwersytecie J. Kochanowskiego w Kielcach.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu:

Uwaga, przy zgłoszeniach do środy 29 lutego 2013 r. zniżka 10 % dla firm, instytucji publicznych i osób prywatnych. I najważniejsze: tylko u nas wszystkie zniżki SUMUJĄ SIĘ, a faktury wystawiamy według Państwa indywidualnych potrzeb.

•    Firmy:  690 zł netto/os. (instytucje publiczne zerowa stawka VAT)

Przygotowaliśmy specjalne zniżki dla Firm!

Każda kolejna osoba zgłoszona z Państwa Firmy to aż 30% mniejszy koszt jej uczestnictwa. Przy dwóch zgłoszonych osobach Państwa Firma oszczędza 207 zł netto, a jeśli dokonacie zgłoszenia do środy 29 lutego 2013 r. to cenę obniżymy jeszcze o 117 zł netto. W sumie przy zgłoszeniu dwóch pracowników Państwa Firma może zaoszczędzić 324 zł. To jedyna taka oferta, więc nie opłaca się przegapić takiej okazji. Zgłoszenia warto dokonać już teraz – tel. 600 853 859 lub e-mail: biuro@stabilis.pl [KARTA ZGŁOSZENIA NA SZKOLENIE]

•    Osoby prywatne: 615 zł  brutto/os. (z fakturą VAT)

Uwaga, mamy wyjątkowe rabaty również dla osób prywatnych!

Dodatkowy uczestnik szkolenia z Twojego polecenia to 20% zniżki dla Was dwojga, trojga itd.  Przy dwóch osobach oszczędzacie 246 zł, a jeśli zgłosicie się do środy 29 lutego 2013 r. to cenę obniżymy o kolejne 100 zł. Razem oszczędzacie 346 zł! To jedyna taka oferta, więc nie przegap takiej okazji. Zgłoś się teraz – tel. 600 853 859 lub e-mail: biuro@stabilis.pl [KARTA ZGŁOSZENIA NA SZKOLENIE]

Koszt rezerwacji noclegu:

Dla uczestników  szkolenia mamy zarezerwowane na  preferencyjnych warunkach noclegi w miejscu organizacji szkolenia – luksusowym Hotelu Uroczysko **** SPA & Business (lub Hotelu Uroczysko***) – www.hotel-uroczysko.com.pl

W ramach noclegu oferujemy Państwu  za darmo
nieograniczony wstęp do Centrum Wellness & SPA.

Specjalnie dobrane dla Państwa preferencyjne warunki pobytu w  luksusowym Hotelu Uroczysko **** SPA & Business (lub Hotelu Uroczysko***) możemy zaoferować także na nocleg w dniu poprzedzającym szkolenie (7 marca 2013 r.) jak również na dzień po szkoleniu (9 marca 2012 r.).  
Cena noclegu dla uczestników naszego szkolenia może zaczynać się już od 145 zł/os.  w  luksusowym Hotelu Uroczysko **** SPA & Business (lub Hotelu Uroczysko*** nawet od 60 zł/os).  W sprawie szczegółów dokonania preferencyjnej rezerwacji prosimy o kontakt – tel. 600 853 859 lub e-mail: biuro@stabilis.pl

Dojazd na miejsce szkolenia:


Wyświetl większą mapę

http://www.hotel-uroczysko.com.pl/kontakt-lokalizacja.html

Rozkład jazdy PKP www.pkp.pl
Rozkład jazdy Intercity www.intercity.pl

Korporacje taksówkowe:
•    MPT TeleTaxi Tel. 41 313 13 13
•    Taxi Europa Tel. 800 400 400
•    Taxi Korona Tel. 41 333 55 55

Komunikacja miejska:
autobusy linii  10, 47 i 106 na podstawie rozkładu jazdy www.ztm.kielce.pl

W przypadku dojazdu na szkolenie własnym środkiem transportu prosimy o informację na e-mail: biuro@stabilis.pl – zapłacimy za miejsca dla Państwa samochodów na hotelowym parkingu strzeżonym.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji: tel. 600 853 859, e-mail: biuro@stabilis.pl

[KARTA ZGŁOSZENIA NA SZKOLENIE]

W terminie 8 i 9 marca zapraszamy również na szkolenie Negocjacje – w biznesie i na co dzień

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *